DoTerra Sadakat Ödül Puanlarının Açıklaması
Aromaterapi

DoTerra Sadakat Ödül Puanlarının Açıklaması

DoTerra Sadakat Ödül Puanlarının Açıklaması

 doTerra sadakat ödülleri programını açıklamak için biraz zaman ayırmak istedim. Sadece yağları SEVİYORUM, aynı zamanda doTerra’ya bir toptan satış hesabıyla katılıp (buna Sağlık Avukatı olmak denir) ve perakende fiyatlarından %25 indirim alıyorum.

Sadakat ödülleri programında ne kadar çok yağ satın alırsam, o kadar çok ücretsiz yağ alırım. Puanları konusunda son derece cömertler ve çok fazla bedava yağ aldım.

Bir yıl için ilk 35 dolarlık bir kayıt ücreti vardır ve sonraki yıllarda üyelik için 25 dolara mal olur ve bununla birlikte ücretsiz bir şişe nane alırsınız.

Tüm yönleriyle kafamı toplamam biraz zaman aldı, bu yüzden nasıl çalıştığına dair her şeyi netleştirmek istedim.

Sadakat Ödül Programının bir katılımcısı olarak, doTERRA ürünlerini satın almak için nakit olarak kullanılabilecek puanları hemen kazanmaya başlayacaksınız. Kaydolduğunuzda hangi kiti satın aldığınıza bağlı olarak, aylık toplam Sadakat Ödülleri satın alımlarınızın %30’una kadarını kazanabilirsiniz! (Aşağıdaki şartlar ve koşullara bakın.)

Temel bir kit satın aldığım için %10 ile başladım, ancak bir yıl sonra ödül puanlarımın %30’unu geri alıyordum ve bunları ürünler için kullanabiliyordum. Tekrar yapacak olsaydım, başlamak için daha pahalı bir kit alabilirdim, böylece puan birikimini hızlı bir şekilde izleyebilirdim.

1-3. Ay: Geri alınan puanların %10’u

4-6. Ay: Geri alınan puanların %15’i

7-9. Ay: Geri alınan puanların %20’si

10-12. Ay: Geri alınan puanların %25’i

13+ Ay: Geri alınan puanların %30’u

Geri Ofis:

Arka uç ofisinizde nasıl çalışır, her ayın 1’inde bir satış şablonu oluşturursunuz, (Utah saati, burası doTerra merkez ofisinin bulunduğu yerdir) ayın yeni bir ürününü piyasaya sürerler, yani sırayla bu ücretsiz ürünü almak için, o ayın 15’inden önce toplam 125 PV’den (puan değeri) fazla ürün sipariş etmeniz gerekir.

Genellikle ücretsiz ürünün yanı sıra bir üründe %10 indirim gibi başka anlaşmaları da vardır ve ara sıra 200PV için sipariş verme anlaşmaları olur ve siz başka bir ücretsiz ürün, genellikle daha pahalı bir ürün alırsınız.

Ayrıca, bir hafta boyunca bir BOGO anlaşması yürütecekleri ara sıra BOGO anlaşmaları da vardır (bir alana bir bedava).

Avustralya veya Yeni Zelanda’da yaşıyorsanız, Avustralya/Yeni Zelanda BOGO’suna katılabilirsiniz ve ABD’nin bir BOGO anlaşması varsa, satış şablonunuzdaki nakliye deponuzu ABD olarak değiştirir ve bu anlaşmaları da alırsınız.

Döviz bozdurma benim için AU$ karşısında en iyisidir, bu yüzden AU Deposundan satın almak en ucuzudur, ara sıra ABD deposundan satın alırım ve AU Warehouse’da olmayan ürünleri alırım.

DoTerra’nın yeni ürünler, özellikle yeni yağlar piyasaya sürmesi de çok heyecan verici.

Aşağıda önemli olan, ödül puan almak için siparişinizin 50PV’yi geçtiğinden emin olmak ve ayrıca birikmiş puanlarınızı korumak için en az 1PV sipariş vermenizdir.

Göründüğü kadar zor değil çünkü yağ satın almak çok heyecan verici.

(Unutulmaması gereken bir nokta, satış şablonunuzda her zaman 100PV’nin üzerinde olması, yalnızca Sağlık Savunucularının sizden üstün olmasına yardımcı olduğu anlamına gelir. Elbette bu ürünleri satın almak zorunda değilsiniz, siparişinizi verme zamanı geldiğinde değiştirirsiniz. )

Şartlar ve Koşullar

 • Puan kazanmak için minimum aylık 50 PV’lik
 • Sadakat Ödülü siparişi Minimum 1 PV* içeren siparişler, hem Sadakat Ödül seviyesini (%)† hem de daha önce tahakkuk etmiş puanları koruyacaktır
 • Maksimum aylık puan biriktirme sınırı yoktur
 • Ödül puanları, veriliş tarihi
 • Ödül puanları yalnızca tam PV ürünlerini satın almak için kullanılabilir
 • puanları telefonla 
 • Ödül
 • kullanılabilir ve nakliye ve işlem ücretleri uygulanacaktır
 • Ödül puanlarının kullanılabilmesi için 60 gün boyunca LRP katılımcısı olunmalıdır
 • LRP iptal edildiğinde tüm ödül puanları ve yüzdeleri anında iptal edilecektir
 • Ödül puanlarının nakit kullanım değeri yoktur veyeniden devredilemez
 • ile satın alınan
 • LRP

puanları.

Sadakat Ödülleri siparişleri, Sadakat Ödülü seviyelerini (%) ilerletmek için tek bir sipariş başına 50 PV’yi geçmelidir.

SADAKAT ÖDÜLLERİ HIZLI İZLEME

Bir Doğal Çözümler Kitine kaydolan ve bir sonraki ay 100 PV Sadakat Ödülü siparişi veren

 • 100 LRP puanı
 • LRP puanı tahakkukunu %15’te başlatın.

New Wellness Savunucularıbir sonraki ay 100 PV Sadakat Ödülü siparişine sahip olanlar* şunları alacaklardır:

 • 200 LRP puanı
 • LRP puanı tahakkukunu %20 ile başlat

Elmas Kit ile kaydolan ve bir sonraki ay 100 PV Sadakat Ödülü siparişi veren Yeni Sağlık Savunucuları şunları alacaklar:

 • 400 LRP puanlar
 • LRP puan tahakkukuna %25’ten başlayın

* Puanlar kayıttan 60 gün sonra kullanılabilir. LRP 60 günden önce iptal edilirse, yeni Wellness Savunucusu verilen puanları alamayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *